img

Wspólnota
- nasza duchowa rodzina

Jako pielgrzymi w drodze do nieba mamy świadomość, że wspólnota jest najbardziej właściwym środowiskiem życia, w którym możemy rozwijać naszą więź z Bogiem.

img

Liturgia
- miejscem spotkania Boga

Eucharystia jest centralnym punktem życia naszej wspólnoty. Mamy świadomość, że to na niej spotykamy Żywego Jezusa, który pomaga nam w budowaniu żywego Kościoła.

img

Słowo Boże
- jest dla nas jak lampa

Chcemy czytać Pismo święte - indywidualnie i wspólnie. Dzielimy się nim, by nie zabłądzić wśród niepewnych dróg proponowanych nam przez świat.

Ludzie Concordii

 • Motto: Wy jesteście solą ziemi
layout
Zosia

Pozytywnie zakręcona, zorganizowana i zaangażowana jak mało kto. Żadnej pracy się nie boi, a misję bycia solą tej ziemi wypełnia najlepiej jak potrafi. Seriale medyczne zajmują jej wolne chwile, kiedy akurat nie siedzi w salce. Przyszła pani prawnik, z ogromnym sercem i otwartością na drugiego człowieka.

 • Motto: Mk 7,15
layout
Agata

Na pierwszy rzut oka widać, że z plastyka! Na świeżym powietrzu dostrzega nawet najmniejsze okazy natury. Rysunek, obraz, rzeźba nie są jej straszne. Zawsze potrafi solidnie doradzić, a swoim poczuciem humoru rozbawić. Dobra dykcja, dobór słownictwa i sposób wypowiadania się to jej mocne strony.

 • Motto: Zawsze pamiętaj o Panu
layout
Krzysztof

Przyjaciel, na którego można zawsze liczyć! Swoją pogodą ducha potrafi rozgonić nawet najciemniejsze chmury. Niezwykle uzdolniony producent, wokalista i instrumentalista. W jego głowie powstaje co najmniej sto pomysłów na minutę. Sekretny fan fotografii analogowej.

 • Motto: God is Good
layout
Monika

Monika jest bardzo wartościową, pomocną, dającą dobre rady osobą. Mimo że jest stalkerką jeży, to nie trzeba się jej obawiać... Monia kocha przebywać z przyjaciółmi, sklejać origami i spędzać czas z Bogiem (a najbardziej w gronie Concordii).

 • Motto: Nie lękajcie się
layout
Szymon

Z zawodu tester oprogramowania, a z zamiłowania gracz w Fifę. Przejście 50 kilometrów nie stanowi dla niego żadnego problemu. Bezkonkurencyjny słuchacz o niezawodnej pamięci. Bardzo dobry kompan na zakupach. Dziarsko działa w wolontariacie i niesie pomoc innym.

 • Motto: Lm 3,22-23
layout
Oliwka

Panienka o ogromnym sercu, chętnie wysłucha i zażartuje. Koneserka dobrej kawy. Wspólnotowa maskotka, która w swoich dwóch warkoczykach przypomina Pippi Pończoszankę. Mistrzyni fotografii, grafiki i ładnego uśmiechu. Ponoć za mundurem chłopy sznurem.

 • Motto: 2 Kor 12,9
layout
Wincenty

Żadnej pracy się nie boi, a ma jej całkiem sporo.. Oprócz łączenia kabelków i tworzenia robotów, chętnie naprawi samochód lub skosi zboże. W przyszłości zautomatyzuje całe gospodarstwo i będzie miał mnóstwo czasu na wyprawy rowerowe.

 • Motto: Zła się nie ulęknę
layout
Ania

Cicha woda, ale jak się rozkręci to szalona dziewczyna. Śmieje się, tańczy i śpiewa. Ponoć robi pyszne serniczki. Potrafi wysłuchać, a sama mówiąc porusza 15 tematów w 12 sekund. Choć ze względu na swój wzrost patrzy na wielu z góry, to serce zwrócone ma ku Jezusowi.

 • Motto: Nigdy nie mów nigdy
layout
Zuzia

Szalona, odważna i wygadana. Nie boi się nowości, a spontan to jej drugie imię. Kocha podróże i zabawę z  przyjaciółmi. Szokuje ciekawostkami z życia biolchema. Jej zdaniem życie pisze najlepsze scenariusze i trzeba brać z niego garściami.

 • Motto: Iz 62,3
layout
Kasia

Spokojna, i poukładana, zawsze chętna do pomocy. Nigdy się nie poddaje. Kobietka wielu talentów, śpiewa, rysuje i robi najpyszniejsze kanapki na świecie. Makijaż, wszelkie charakteryzacje, pazurki, maseczki i te sprawy to dla niej prawdziwy raj na ziemi. 

 • Motto: Rz 8,31
layout
Paweł

Imię ładne, ale nie pasuje do niego (paulus znaczy drobny). A on wysoki i dobrze zbudowany; mózg również ma całkiem niemały – pomieszczenie wiedzy nabywanej w gdyńskiej Trójce wymaga pamięci rzędu kilku (-nastu?) tebibajtów (240 ≈ 1,1×1012 bajtów). Kabareciarz – bo lubi być sobą. 

 • Motto: Mt 18,3
layout
Kasia

Posiadanie radości dziecka, to umiejętność która nie jest jej straszna. Dobra, radosna, energiczna, pomocna, pełna pasji, to tylko niektóre z jej cech. Cudowne oko fotografa, które potrafi odnaleźć niejedno piękno. Kasia to też ta z niewielu osób, które nie potrafią szeptać.

 • Motto: Livin Large with God
layout
Gosia

Reporterka kreatywnych filmów ze specjalizacją życiową... wspaniała producentka muzycznych i lirycznych dzieł, służących na Jego chwałę. Na gitarze i pianinie nie oszczędza palców i tworzy piękne dźwięki. Chodzą pogłoski, że nagrywa albumy z Aniołami... Po prostu, genialna babka.

 • Motto: Pwt 31,6
layout
Martyna

Martyna jest bardzo pozytywną i miłą osobą. Lubi czytać, robić zdjęcia i piec ciasta. Lektury ma w małym palcu, perfekcyjnie operuje aparatem, a sernik i szarlotka to jej specjalność. Uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy.

 • Motto: Kochaj i rób co chcesz
layout
Natalia

Wspólnotowy śmieszek, kobieta wielu talentów. Tańczy, śpiewa, a jak trzeba to i problemy rozwiąże. Fanka zumby, hip-hopu i innych tego typu wygibasów. Pięknie rysuje i potrafi rozbawić jednym słowem, każdy kto ją pozna nie pożałuje…

 • Motto: Kto stoi ten się cofa
layout
Ola

Posiada zdolności manualne, potrafi tworzyć piękne rzeczy rękoma. Chciałaby zostać kosmetyczką, a w  dzieciństwie marzyła o byciu strażakiem. Od lat interesuje się piłką ręczną i rzuca do bramki. Jest energiczna jak zumba, którą tańczy i zawsze jest gotowa by cię wysłuchać. 

 • Motto: Ga 5, 22-23
layout
Darka

Matematyczka, humanistka i bizneswoman. Człowiek renesansu. Zawsze wyciąga rękę do ludzi potrzebujących pomocy. Wielbicielka zarówno słodkich pianek, jak i zdrowego stylu życia. Jej marzeniem jest zwiedzanie świata w vanie własnoręcznie przerobionym na mieszkanie.

 • Motto: Mt 10,32-33
layout
Natalia

Pomysłowa, zabawna i urocza. Ma świetne poczucie humoru, potrafi pocieszyć i doradzić. Nasza pracowita pszczółka, która zawsze jest gotowa pomóc. Gdyby ułożyć toplistę najbardziej pozytywnie zakręconych osób spośród nas dla Natalii na pewno byłoby miejsce na podium.

 

 • Motto: Jeszcze nad nim myślę...
layout
Marek

Człowiek dobra rada, zawsze wysłucha, wesprze dobrym słowem i jakimś rozwiązaniem. Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów! Uwielbia nadmorskie klimaty, a w szczególności Jastarnię. Jak ryba w wodzie porusza się samochodem po ulicy. Dobra muzyka, piłka nożna i słońce - to klimaty, które lubi.

 • Motto: Mt 6,34
layout
Klaudia

Rozgadana, roześmiana, a do tego tęga głowa - talent logistyczny ma we krwi! Nadmiar pozytywnej energii pożytkuje pięknym śpiewem i aktywnym spędzaniem czasu z przyjaciółmi. To także niezawodna towarzyszka dla miłośników karaoke i rolek.

 • Motto: Jak nie dziś, to jutro
layout
Dominic

Zaradny i pracowity, a do tego zabawny. Aparat? kamera?- dla niego to nic strasznego! Poradzi sobie z nimi zawsze i o każdej porze. Ze swoim lektorskim głosem śmiało mógłby podkładać głos w niejednym filmie. Uwielbia piec babeczki i z nimi eksperymentować.

 • Motto: J 14,1-3
layout
Natalia

Życzliwa i skromna. Uwielbia zwierzęta, a najchętniej przejęłaby każde zoo na świecie. Lubi co jakiś czas przekąsić cheeseburgerka, a do zdjęć pozuje lepiej niż niejedna modelka! Swoją radość i pogodę rozmnaża szybciej niż covid w Wuhan.

 • Motto: Łk 11,28
layout
Robert

Zawsze wysłucha i poratuje dobrym słowem. Między studiami, miłością, a pracą, aktywnie angażuje się we wszystkie dzieła na Bożą chwałę. Aktor, śpiewak, o pięknym niskim głosie. Motywuje każdego do działania tym, że sam bierze we wszystkim udział.

 • Motto: Ps 118,8
layout
Daria

Daria to mega dobra duszyczka i choć czasami denerwuje, nie da się jej nie kochać. Wspaniała przyjaciółka i ogromna fanka różańca świętego. Jak ktoś potrzebuje się wygadać, możecie śmiało uderzać do niej. Bardzo lubi pomagać innym.

 • Motto: siostra Skalpel
layout
Mateusz

Zabawny, ambitny i dobry. Kiedy ma okazję, sypnie dobrymi żarcikami, a gdy widzi, że ktoś z bliskich potrzebuje rozmowy, jest skłonny poświęcić mu swój czas. Organizator wspólnych sportowych wypadów. Nie poddaje się w dążeniu do celu. Pracuje, studiuje i lubi dobrą muzykę.

 • Motto: Żyj dniem dzisiejszym
layout
Wiktor

Wiktor to z pozoru cichy i nieśmiały chłopak. Uprawia jazdę wyczynową oraz aspiruje na perkusistę, a każde spotkanie z nim, to nowa przygoda. Jest wspaniałym słuchaczem, który umie pocieszyć i często okazuje innym swoją troskę.

 • Motto: Ef 4,31-32
layout
Michał

Widzieliście tego gościa, co patrzy na innych z wysokości dwóch metrów? Tak? To właśnie Michał! Istny wulkan uśmiechu i dobrego humoru. Wystarczy tylko na niego spojrzeć, a już masz lepszy humor na cały dzień. Przekupisz go czarną kawą i herbatą jaśminową.

 • Motto: Jak Bóg chce!
layout
ks. Krzysztof

Do sierpnia 2021 roku pełnił rolę opiekuna naszej Wspólnoty i choć obecnie sprawuje swoją posługę w innej parafii, to nie można go tutaj pominąć. Dzięki niemu powstała Concordia taka jaką znamy - pełna Boga, pozytywnej energii i pasji do działania.

 • Motto: Pwt 31,6
layout
Marysia

Godna zaufania, pełna radości i milosci osóbka. Muzyka to większość jej zycia, uwielbia chwalić w taki sposób Pana i opowiadać o Nim na tiktoku! Marysia kocha pieski, rośliny, rekolekcje i Jezusa. Zaraża ludzi pozytywną energią i nie brakuje jej tematów do rozmów.

 • Motto: Iz 41,10
layout
Zuzia

Zaraża uśmiechem, radością i ciepłem - za to ją kochamy! W jej towarzystwie nie można się nudzić, bo zawsze znajdzie coś do roboty. Najbardziej na świecie kocha pieski, rośliny i jesień. W wolnym czasie tańczy, śpiewa, a w niedalekiej przyszłości planuje zostać aktorką!

 • Motto: Rz 10,9
layout
Julia

Julia to bardzo sympatyczna i miła dziewczyna, choć potrafi być bezczelna! Oczywiście w uszczypliwy i zabawny sposób. Uwielbia żartować, jest wiecznie roześmiana i pozytywnie zakręcona. Na studiach sprecha po niemiecku, a w pracy doradza finansowo - na szczęście po polsku.

 • Motto: Odtąd ludzi łowić będziesz
layout
ks. Wojciech

Świeżo upieczony członek Concordii. Zakochany w liturgii podróżnik. Lubi sport, lecz nie bardzo męczący. Swoje motto wypełnia w stu procentach. Z jego temperamentem żadna praca mu nie straszna. Jest dobrze zorganizowany, chętny do pomocy i zawsze uśmiechnięty.

 • Motto: C'est la vie
layout
Szymon

Pasjonat sieci komputerowych oraz kombinacji z kablami i rjtkami. Nie ma switcha, którego nie skonfiguruje, a Cisco to jego drugie imię. Dobry kierowca i urodzony sportowiec - ma nawet własną siłownię w domu. Pozytywnie zakręcony, zaraża swoim poczuciem humoru.

Przyjaciele

Dobro rodzi dobro

Doświadczamy tego na każdym kroku! Dzięki wielkie za życzliwość!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
97 0.048787117004395