img

Wspólnota
- nasza duchowa rodzina

Jako pielgrzymi w drodze do nieba mamy świadomość, że wspólnota jest najbardziej właściwym środowiskiem życia, w którym możemy rozwijać naszą więź z Bogiem.

img

Liturgia
- miejscem spotkania Boga

Eucharystia jest centralnym punktem życia naszej wspólnoty. Mamy świadomość, że to na niej spotykamy Żywego Jezusa, który pomaga nam w budowaniu żywego Kościoła.

img

Słowo Boże
- jest dla nas jak lampa

Chcemy czytać Pismo święte - indywidualnie i wspólnie. Dzielimy się nim, by nie zabłądzić wśród niepewnych dróg proponowanych nam przez świat.

Biuletyn Czuwam

W każdą niedzielę na ławkach naszego kościoła pojawia się biuletyn liturgiczny przygotowywany przez członków wspólnoty. Już ponad 3 lata skład edytorski dba o merytoryczne i estetyczne wykończenie każdego z numerów. Można znaleźć w nim teksty Liturgii Słowa, rozważania młodych na ich temat, aktualności z życia Concordii i całej parafii. Ponadto, pojawiają się ciekawostki biblijne i odpowiedzi na pytania zadawane przez parafian. To duża pomoc w skupieniu się na samej Mszy Świętej, a także ułatwienie w przypomnieniu sobie tego, co najważniejsze po powrocie do domu. Zachęcamy do lektury biuletynów, które można znaleźć na ławkach w kościele oraz na naszej stronie internetowej w zakładce „Biuletyn”.