img

Wspólnota
- nasza duchowa rodzina

Jako pielgrzymi w drodze do nieba mamy świadomość, że wspólnota jest najbardziej właściwym środowiskiem życia, w którym możemy rozwijać naszą więź z Bogiem.

img

Liturgia
- miejscem spotkania Boga

Eucharystia jest centralnym punktem życia naszej wspólnoty. Mamy świadomość, że to na niej spotykamy Żywego Jezusa, który pomaga nam w budowaniu żywego Kościoła.

img

Słowo Boże
- jest dla nas jak lampa

Chcemy czytać Pismo święte - indywidualnie i wspólnie. Dzielimy się nim, by nie zabłądzić wśród niepewnych dróg proponowanych nam przez świat.

Spotkanie opłatkowe Concordii

nasze świętowanie narodzenia Pana

26 grudnia 2021

Grudzień zbliża się już ku końcowi, Boże Narodzenie za pasem, a więc czas na spotkania opłatkowe. Dlatego nasza wspólnota w ubiegły poniedziałek również takie zorganizowała. Grupa młodzieżowa wraz z grupą akademicką przygotowały wspólną kolację, którą poprzedziło przeczytanie fragmentu z Pisma Świętego, kolędy oraz baaaaaardzo długie i szczere życzenia podczas łamania się opłatkiem. Kiedy obdarowaliśmy nasze serca miłymi słowami, nadszedł czas na nasze żołądki. Jedzenie było przepyszne, nie obyło się bez barszczu i pasztecików. Po kolacji odwiedził nas niesamowity gość... PRAWDZIWY święty Mikołaj! Skąd wiemy że prawdziwy? Po pierwsze miał strój biskupi i białą brodę, a po drugie wiedział, co tańczą anieli w niebie więc to musiał być on. Skoro święty Mikołaj to i prezenty. Jednak, żeby nie było tak łatwo, niektóre trzeba było „wykupić” za małe zadanka w postaci wierszy, piosenek, albo nawet tańca. Na szczęście wspólnotowymi siłami udało się nam zdobyć prezent dla każdego. Było świetnie! Tak samo przyjemnie spędziliśmy nasze rodzinne wigilie oraz Boże Narodzenie, a  wszystkim naszym czytelnikom życzymy po świętach wszystkiego, co najlepsze. Niech Pan nam wszystkim błogosławi!

Przyjaciele

Dobro rodzi dobro

Doświadczamy tego na każdym kroku! Dzięki wielkie za życzliwość!

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
70 0.064218997955322